Douba Josef (Divišov 1866 - 1928 Domažlice)
Špatná zpráva, signováno vpravo dole Jos. Douba, olej/plátno, 70 x 85,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |